Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem értem a kínait... Semennyi...

Nem értem a kínait... Semennyire... Valaki segít, hogy egykét év múlva kb. HSK valamilyen szinten legyek? Az se baj, ha csak a legalapabbak valamelyike.

Figyelt kérdés

Két éve tanulom a suliban, mégsem értem részben saját hibából (nehéz volt, hogy angolul ment az óra - amit szintén tanulók, bár abból jól állok - és folyton az angol nyelvtanhoz volt a kínai nyelvtan viszonyítva), részben a nem túl jó tanárok miatt (és most nem hárítok, hanem tényleg ez van...).


Elvileg két év múlva érettségi és minden idegen nyelből nyelvvizsga. De kínai nyelvből már egy év múlva is lehet.


Valaki segít? Mit tegyek?



ma 14:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Még harmadik idegen nyelv (jó suli, benne van az órarendben), szóval senki nem vette annyira komolyan... Pedig komolyan kellett volna, hisz a nyelvek fontosak...
ma 14:09
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

"hisz a nyelvek fontosak"


Akkor a saját anyanyelveden miért nem tanunltál meg rendesen?

ma 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2.

"tanunltál"


Frusztrált hülye...

ma 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!