Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ha informatikát...

Szerintetek ha informatikát tanulok érdemes egyetemet végeznem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég gyenge lett az érettségim, így kb csak a fizetős egyetem lenne esélyes véleményem szerint, dehát az meg egy halom pénz..

Az óbudai egyetemet néztem ki, aki odajár, vagy van tapasztalata, elárulná hány ponttal került be?

Illetve melyik nyelvvizsga ér többet, a közép vagy a felső?


De azt se tudom, mennyire van értelme egyetemet végeznem, én személy szerint inkább mennék dolgozni, nem tudom mennyire hatja meg később az embereket ha egyetemet végeztem, hiszen akkor már -3 évemet kidobtam a kukába, ahelyett, hogy a szakmába dolgoztam volna.



ma 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha fejlesztő szeretnél lenni, akkor nem érdemes, hanem egyenesen kötelező. Én most, 35 évesen iratkoztam be programtervező informatikára, mert anélkül életem végéig csak rendszergazda maradok.

Ráaádsul most pang az IT piac, junioroknak eleve nehéz állást találni, még diplomával is.

Egyébként diploma nélkül hogy akarsz a szakmában dolgozni?


Az, hogy a pontszámításnál mi mennyit ér, az adott egyetemtől függ, és ez akár évente változhat is. Van weboldaluk, olvasd el, mit kell tudni róla.

ma 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!