Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek zh-n lehet használni...

Matek zh-n lehet használni tudományos számológépet?

Figyelt kérdés
Azt mondták nem lehet olyat ami függvényt rajzol,de szerintem az enyém azt nem tud.Casio fx570 egyébként.

ma 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Mely egyetem melyik szaka?


Nálunk semmilyet nem lehetett használni.

ma 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Matek 0.zh győri egyetem.Semmilyet nem lehetett az érdekes.
ma 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg valamelyik oktatót?… Nem hogy szakonként más és más, hanem tárgyanként, vagy akár ZH-nként más és más szabályok lehetnek. (Például fizikaszakon az analízis ZH-kon nem szabadott semmilyen számológépet használni, viszont magfizikából pont arról szóltak a ZH-k, hogy 12 tizedesjegyre pontosan bepötyögjük az atomtömegeket, hogy a tömegdefektussal számoljunk, és ott persze szabad volt használni.)


Amúgy az fx-570 szöveges információkat sem tud tárolni, szóval például érettségin is szabad használni.

ma 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!