Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MATE természetvédelmi mérnök...

MATE természetvédelmi mérnök szakán mennyire kell komolyan venni az angol órákat?

Figyelt kérdés
Levelező tagozaton szeretnék erre a szakra járni, de láttam, hogy 2 félévig van angol nyelv 1-2 és 2 félévig angol szakmai nyelv 1-2. Nekem németből van középfokú nyelvvizsgám, angolul sosem tanultam. Tehát nulla angol tudással van értelme belevágni vagy előbb jussak el angol középfoknak a szintjére?

tegnap 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Azokat az órákat, amiket Angliában gyártanak? Csak annyira, amelyeket máshol. Néha azért kicsit siethetnek vagy késhetnek...
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"2 félévig van angol nyelv 1-2 és 2 félévig angol szakmai nyelv 1-2"

Ezek azoknak vannak, akik már eddig is angolul tanultak, csak még nem jött össze a nyelvvizsgájuk: van rá két félévük, hogy elérjék a szintet, aztán plusz két félév, amikor szakmai nyelvet tanulnak, hogy aztán mehessenek - így már várhatóan sikeres - szakmásított nyelvvizsgát tenni.

tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2#nek van igaza. Más egyetem, más szak, csak azoknak kellett felvenni, akiknek nem volt nyelvvizsgája. Ámbár annyira gagyi volt az óra, hogy attól nem lett nyelvvizsgája senkinek.
tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Az 1.-nek is igaza van attól még.
ma 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!