Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az elte-re elfogadják a...

Az elte-re elfogadják a médiát érettségi tantárgynak?

Figyelt kérdés
A tantárgyak között amiből lehet érettségizni nem láttam a médiát de egy ismerősöm mondta, hogy ő abból érettségizett és eltes és nem értem, hogy van ez.

szept. 13. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, hogy szakot írhatnál, hogy hova akarsz felvételizni...
szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nemzetkozi tanulmanyok, elte-tatk
szept. 13. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

felvi.hu

ha nem igazodsz ki rajta, hagyd az egyetemet...

szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3as vegigneztem miket lehet vinni 5.targynak es nem volt irva a media.😂 nyilvan ugy veszem, hogy akkor tenyleg nem lehet azt vinni csak nem ertem, hogy az ismerosom miert mondt azt akkor, ez ennyi
szept. 13. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

4: a követelmények szinte minden évben változnak. .

de azt ugye tudod, hogy nem azt adják meg a szakoknál, hogy miket lehet 5. tárgynak vinni, csak hogy ők melyik tárgyakat fogják nézni.


Felvi oldaláról:

Legalább egyet emelt szinten kell teljesíteni.

Az alábbiak közül kettőt kell választani:

történelem vagy társadalomismeret vagy matematika vagy magyar nyelv és irodalom vagy idegen nyelv(1)


na ezekből a töri, a matek a magyar és egy idegen nyelv ígyis úgyis kötelező tárgy.

hogy te ezek mellé még milyen 5. tárgyat csinálsz meg, az teljesen mindegy. lehet az média, lehet földrajz, lehet társadalomismeret vagy akár rajz is. teljesen mindegy, ameddig legalább az egyik fenti tárgyból van emelted.

szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"vegigneztem miket lehet vinni 5.targynak es nem volt irva a media.😂 nyilvan ugy veszem, hogy akkor tenyleg nem lehet azt vinni csak nem ertem, hogy az ismerosom miert mondt azt akkor"

Azt is fontos tudni, ha egyetemre akarsz menni, hogy mit tekintsél megbízható forrásnak és mit ne...

szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!