Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE ÁJTK kurzusfelvételnél...

ELTE ÁJTK kurzusfelvételnél ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Nem akarom nevetségesnek tűnő kérdések miatt a TH-t hívni. Elsős leszek levelezőn.


Ezt küldte a TH köremailben:


Regisztráció: 2024. szeptember 8. (vasárnap) 20.00-ig

A tárgyfelvétel előtt ne feledje a regisztrációt!


A beiratkozás már megtörtént, előtte a beiratkozási lappal magam is aktívra állítottam önmagam.


Semmi regisztráció menüt nem látok. Tantárgyakat fel tudtam, fel tudok venni.


Akkor mégis mit jelent ez, aminek a határideje szeptember 8-a?


Nagyon szépen köszönöm előre is!



aug. 31. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a regisztráció, hogy aktívra állítod a félévet. Üdv az ÁJK-n :)
aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Értem és én is így gondoltam valahol magamban, csak nem volt egyértelmű, mert a regisztráció kifejezést amúgy sem a Neptun nem használja, de körlevelekben, kommunikációban sem így nevezik.

aug. 31. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Teljesen világos, mit jelent a regisztráció.

[link]

szept. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem az, már ne is haragudj!

A linkelt leírás amúgy is a PhD képzésről szól.


Amúgy pedig a leírás a regisztráció szót a Neptun regisztrációra is használja ami még szép, hogy megelőzi a kurzusok felvételét. Anélkül nem is lehetne tárgyakat felvenni.


És mondom, ez amúgy is a PhD-róla szól.

szept. 1. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A Neptunban tud regisztrálni a 2024/2025-ös tanév őszi félévére ('Hallgatói web' Ügyintézés menü / Beiratkozás, Bejelentkezés menüpont),


[link]


Millió helyen használja a reg kifejezést.

szept. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Regisztráció: a hallgató által félév elején, a Neptunban tett nyilatkozat arról, hogy tanulmányait megkezdi vagy folytatja.


[link]

szept. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké!
szept. 1. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!