Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keresztfélévesen indul tanári...

Keresztfélévesen indul tanári képzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok ősszel kapok érettségi bizonyítványt és szeretnék indulni tanárira (biológia + matek/angol szakra) csak nem vagyok benne biztos hogy szoktak-e keresztfélévesen is indulni. Nyíregyháza vagy Debrecen jöhet szóba, kerestem a felvi oldalon de nem igazán találtam. Valaki tudja esetleg hogy szoktak-e indítani?

aug. 27. 12:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Mármint az őszi vizsga időszak végén
aug. 28. 14:20
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
Az első évet se fogod tudni elvégezni egyetemen...
aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
12 vagy csak szimplán nem volt érdeklődése a szak iránt. Nekem se a saját szakom iránt, nem is szakirányú lesz a tovabbtanulásom. Rossz iskolába jelentkeztem 14 évesen. Amúgy köszönöm a választ. Én is szerettem volna ilyesmit, de azt mondták, hogy nem lehetséges, mert a suliban nem lett volna kémia, gimnáziumba lehetett volna átjelentkezni, de akkor az elmúlt 4 évből kellett volna osztályozó minden tárgyból, ami nekem nem volt. Biosz, fizika, dráma, rajz, ének, kémia, második nyelv (egyet tanultam csak). Aztán inkább elengedtem, mondom ezt az 1 évet valahogy még kibírom.
aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
bárki jelentkezhet gimnáziumba 8. után... nem kell szakközépbe vagy szakmunkásképzőbe menni
aug. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
14 képzeld családi vállalkozásaink vannak, külső nyomás miatt jelentkeztem közgazdaságiba, az volt az elvárás, hogy vigyem tovább a hagyományt. De rájöttem, hogy nem szeretnék irodában ülős munkát, a gyógyszerészet sokkal inkább vonz, valószínű kihagyok egy évet és csinálok egy emelt-biosz kémiát. Utólag én is okos vagyok már, nem kértem a beszólogatásodból ;)
aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
12 képzeld a legrosszabb érettségim a magyar lett 72%. Mindegyik másik 90% fölötti emelt biosz 92%. Az hogy kilépek a technikumból az azért van mert nem akarok soha többet az egészségügy terén dolgozni, eü technikumos vagyok és a gyakorlaton kikészítettek a dolgozók, én nem kérek ebből többet! Nem kellene egyből leképezni egy negatív képet a másikról!!
aug. 28. 16:40
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Tanárin se jobb a helyzet. Meg az egészségügyi az nemcsak ápoló. Van gyógytornász, dentálhigiénikus, gyógyszerész, orvos, fogorvos is. Ha kiegészíted egy emelt kémiával, egész szép lehetőségeid lesznek. De az első 2 sima biosszal is lehetsz.
aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!