Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi beiratkozásra személy...

Egyetemi beiratkozásra személyesen el kell menni?

Figyelt kérdés

Az van fent az oldalon,hogy hallgatói jogviszonnyal nem rendelkezőknek személyes megjelenés.

De nekem van neptun kódom is,kik nem rendelkeznek hallgatói jogviszonnyal?



aug. 26. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te, mivel nem írtál még alá semmit. Ha első éves leszel, személyesen kell menni.
aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha idén vettek fel, akkor a beiratkozásig nincs hallgatói jogviszonyod, hiába kaptad meg előre a neptun kódot. Második félévtől majd elég lesz neptunon aktívra állítani a félévet, de első félévben be kell menni személyesen.
aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem.Aki levelezős akkor annak is ugyanúgy.
aug. 26. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jelzik külön, hogy a levelezősöknek nem kell (nem tudom, miért vonatkozna rájuk más, ennek semmi köze a képzési formához), akkor értelem szerűen nekik is ugyanúgy.
aug. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!