Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi gólyatáborba ,,kötele...

Egyetemi gólyatáborba ,,kötelező,, inni?

Figyelt kérdés

A probléma az hogy inni ihatok,csak egyáltalán nem bírom az alkoholt,volt hogy két pohár bortól is rosszul lettem,töményet pedig pont ezért nem ittam soha.

Igazából megyek gólyatáborba de félek hogy ki fognak nézni mert pl.ivós csoportfeladatokba nem hiszem hogy részt fogok venni.

Tényleg gáz ha nem iszom?

20l



aug. 21. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Bizonyára fogsz találni olyan társaságot, aki nem iszik.
aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem kötelező és nem erőszak. Aki csak emiatt kinéz az meg ne érdekeljen. Ha ennyi esze van így jàrt.

Amúgy én sem vagyok nagy ivós. Ha közös ivás volt almalével pótoltam. A játékokat meg csak néztem, de nem vettem részt. Volt szintén néhány lány, aki nem akart inni. Teljesen rendben van.

aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%

Nem kötelező, de azért azt hozzá kell tenni, hogy így nem sok értelme van elmenni. Nem fognak kinézni, meg semmi ilyesmi, de minden feladatból ki fogsz maradni. Józanul nem nagy élmény a gólyatábor.

Ha az ismerkedés miatt mész, azért meg végképp nem éri meg. Legtöbb helyen nem is azokkal raknak egy csoportba, akikkel majd együtt lesznek az óráid. Plusz mivel mindenki totál részegre issza magát, valószínűleg nem is fognak rád emlékezni. Egyetem alatt sokkal könnyebb ismerősöket szerezni.

aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Soha, senki nem kényszeríthet arra, hogy alkoholt igyál. A #3-as válaszolónak ne higgy, nem te leszel az egyetlen, aki nem iszik. Ismerkedj, építs kapcsolatokat, és ha nem akarsz, ne igyál.
aug. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Én tavaly voltam ELTE gólyatáborban. Egy korty alkoholt sem ittam és mégis jól tudtam érezni magam.
aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván gólyatábora válogatja, de én az elmúlt 10+ évben sosem hallottam semmi igazán kirívót vagy durvát. Nálunk is volt olyan anno, aki nagyjából semmit sem ivott. Azért gólyatáborba általában értelmes fiatal felnőttek járnak, meg szokták érteni. A legrosszabb esetben bekamuzod, hogy egészségügyi okokból nem tudsz inni és slussz.
aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ, hogy hova mész. ELTE GTK gólyatáborban voltam tavaly, egy csepp alkoholtartalmú italt nem itattak meg veled, semmi sem volt kötelező. Az volt a kulcs, hogy jól érezd magad, megismerj másokat, ha ezt alkohollal, akkor alkohollal, ha nélküle, akkor nélküle. Senkit nem érdekelt, hogy iszol-e, vagy sem.
aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!