Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME matek BsC és alk. mat....

BME matek BsC és alk. mat. MsC tárgyak közül mit ajánlanátok vendéghallgatásra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vendéghallgatni szeretnék a BME TTK-n a matek tárgyakból. Infós háttérrel, és erősebb matekkal jövök. Az előkövetelmények miatt nem aggódok, szívesen hozzátanulok az anyaghoz. Nagyon érdekelne az információ elmélet, entrópia, és lineáris programozás, de az absztraktabb matek tárgyak közül is szívesen csipegetnék, a funkcionálanalízist például nagyon élveztem. Tudtok tárgyakat ajánlani? Szeretnék mély tudást kapni, és ezért félek csak úgy ismeretlenül felvenni tárgyakat, nálunk például a lineáris programozás nagyon felszínes és manuális volt, nem bizonyítottunk semmit. Nagyon szívesen megtanulnám rendesen, de ilyen módon nem szeretném újra végigszenvedni. Van olyan aki végzett ilyen tárgyat a BME-n? Mi a véleményetek róla?

aug. 12. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Operáció kutatásnak van lineáris programozás része, szerintem az tetszene
aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is szemeztem már vele, pont ezt félek felvenni. Tudsz esetleg kicsit mesélni, hogy milyen mélységben van leadva?
aug. 15. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok én nem Bme-re jártam, szóval magáral az ottani tárgyról nem tudok beszélni, alapjáraton ez alkalmazott matematika és optimalizálásról szól. Nem csak lineáris programozás része van hanem pl gazdasági optimalizálás is.
aug. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!