Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen egy OE NIK mérnökinform...

Milyen egy OE NIK mérnökinformatikus mesterszak felvételi elbeszélgetés? (Óbudai Egyetem)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem pótfelvételire az Óbudai Egyetemre és arra lennék kíváncsi hogyan zajlik itt egy felvételi elbeszélgetés? Mérnökinformatikus mesterszakon.


Másik egyetemen voltam felvételin, de a kevés jelentkező miatt nem indult a szak. Ott a felvételin lényegében matekos, fizikás kérdéseket tettek fel, mint valami dolgozatban és abból állt az egész (ugyanúgy mérnökinfó).


Itt is ilyen szakmai dolgokat kérdezgetnek vagy mire lehet érdemes készülni?


Illetve 4-es diplomával és nyelvvizsgával jelenleg van 40 pontom és sima felvételi után láttam, hogy a ponthatár 86 volt. A felvételi elbeszélgetés pedig 45 pontos, szóval ez alapján eléggé ki kéne maxolni. Vagy 4-es diplomával ide szinte esélytelen bekerülni?


A válaszokat előre is köszönöm!



aug. 11. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!