Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Kinizsi kolijában...

Corvinus Kinizsi kolijában tényleg koedukált a fürdő?

Figyelt kérdés

aug. 9. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Ezt honnan veszed?


Én voltam ott, egyáltalán nem tűnt úgy, hogy valami ilyen aberrált lenne...

aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1es: Itt olvastam gyakori kérdéseken.

Nem gondolom hogy az aberrált a jó szó, de valóban kényelmetlen volna :D

főleg ha nincs függöny

aug. 9. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért a GYK-n írottakat 6x át kell rágni, mert sok idióta troll van, aki itt menőzik, szórakozik
aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én laktam olyan koliban (másik egyetemen), ahol "koedukált" volt a zuhanyzó. 4 fülke volt egy blokkban és nem volt függöny.


Az volt a rendszer, hogy bekopogsz és a bent lévő kiszól, hogy fiú vagy lány. Aztán csak az éppen bent lévővel azonos nemű mehetett be. Így meg lehetett oldani, hogy lányoknak fiúkkal ne kelljen együtt zuhanyozni. Volt egy zár is, amivel magadra tudtad zárni az egész blokkot, de nem igazán illett a 4 fülkét egyedül befoglalni.


Párok tudtak együtt zuhanyozni, nekik el volt nézve a zár használata is.

aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Igen és nincs függöny
szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!