Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE GTK vs BGE GTK. Melyik...

ELTE GTK vs BGE GTK. Melyik jobb választás?

Figyelt kérdés

Szeretnék GTK-ra menni.

Kettő egyetem közül melyik a jobb választás?

Pro és kontra



aug. 8. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Melyik szakok érdekelnek? Egyébként bge gtk nincs
aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

BGE PSZK-n végeztem az alapszakot, ELTE GTK-n a mestert, őszintén szólva nincs túl nagy különbség minőségben a kettő között. Ha dolgozol is mellette akkor ELTE, minden előadás visszanézhető, BGE esetén ha online is van az óra tanár függő hogy benyomja-e teamsen a felvételt. Illetve ha Erasmus érdekel akkor szintén ELTE, de a BGE-n is van lehetőség más programokkal külföldi részképzésre. Talán az ügyintézés amiben azért a BGE jobb, illetve nem tudom alapszakon hogy megy a szakdoga írás az ELTE-n, de mesteren eléggé magunkra voltunk hagyva vele.

Mellé nem nyúlsz egyikkel se, de nekem ami még szempont volt, hogy melyik milyen messze van. Azért is nem a BGE-re mentem mesterre, mert az ELTE és a vizsgaközpont itt van tőlem 2 buszmegállónyira, a PSZK meg kint van az Őrs vezértől nem messze, nekem ez 2-3 átszállás volt.

aug. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!