Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptunban ez mit jelent?

Neptunban ez mit jelent?

Figyelt kérdés
A beiratkozáshoz le kellene töltenem egy nyomtatványt viszont nem engedi, mert azt írja “a nyomtatáshoz szükséges önköltségi díj nincs rögzítve.”, így nem tudok beiratkozni. Ezzel nekem kell valamit csinálni, vagy csak várnom kell? Önköltségesre vettek fel, viszont nem kaptam semmit erről még.

aug. 4. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel a Tanulmányi Osztályt, és kérdezd meg.
aug. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

ÉS kitől vársz segítséget, ELTE-BTK vagy Alsóörsi Mindentudás Egyeteme???

Sokkal egyszerűbb lenne, ha megmondanád, hova vettek fel, mert akkor neadjisten egy oda járó le tudná írni, hogy igen, aug végéig be kell fizetni a ktg felét, és csak akkor tudsz nyomtatni és beirakotzni... Pl.

aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondanám, hogy hívd fel a tanulmányi osztályt, de amúgy már megnyílt a beiratkozási idő? Nem lehet, hogy azért írja azt ki, mert még nem is lehet beiratkozni, és emiatt nem is engedi a nyomtatását a fájlnak?
aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!