Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Óbudai Egyetem -...

Milyen az Óbudai Egyetem - Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnika, Mérnöki kara?

Figyelt kérdés
Kevesebb pontszám, így le akarom adni pótfelvételin a gépészmérnökre. Milyen a suli? Környék vészes?

júl. 25. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jo suli, de az elejen konnyu elverezni, szoval a pontszam ne tevesszen meg, nagyon sokan lemorzsolodnak.A kornyek eleg sz*r, egy az egyben a Blaha, de a kozlekedes jo. En ajanlani tudom az intezmenyt!
júl. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha nem veszélyes környék, akkor jó. Ha megnyomja az ember a tanulást, csak nem lehet vészes
júl. 25. 21:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Oda jartam, sose volt semmi komoly tortenes, de az tuti , hogy Budapest "mája" az a resz :D Erdekes emberek vannak arra, de ez Pest belvarosara nagyreszt igaz. En beadnam a helyedben mindenkepp. Kello szorgalommal, nemi szerencsevel hozhato!
júl. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De azért érdemes magaddal vinni a káosz pengéit, nem?

Biztos nem éreztél pillangókat a hasadban repkedni, út közben xd

júl. 25. 22:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sotetedes utan ejjel fogsz maszkalni egyedul a kis sotet utcakban akkor semmi bajod nem lesz. A Jozsef korut biztonsagos, tele kameraval, nem kell aggodni. Vannak rosszabb reszek a 8. keruletben amiket azert elkerulnek ( Hős utca stb.) de alapvetoen mar nem veszes hely... Furcsa arcok lesznek, akik szipuznak a jardan vagy probalnak eladni neked valamit, de ezekkel nem kell foglalkozni.
júl. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogy arról van-e infód, hogy pontosan 30-án várhatóak a pót felvételik, vagy mikor?
júl. 25. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tippem sincs, 6 eve vegeztem ott.
júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En szerettem oda járni, de lemorzsolodtam! Környék nem olyan rossz, hős utca meg 10. Ker nem 8.
aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!