Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE -KPVK gyógypedagógia...

PTE -KPVK gyógypedagógia szakon első évben az első félév mettől meddig tart? Kb mikor van az első tanítási nap? Mennyire elnézőek a hiányzással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

júl. 25. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
A lényeg lemaradt, levelező szakon.
júl. 25. 14:05
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem, miért gondolod, hogy itt előbb kapsz választ, mint az egyetem weboldalán.

[link]

júl. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kell érteni, ha nem jártál oda, a kérdés nem neked szól. Google van nálunk is, betűket ismerem. Köszi
júl. 25. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha van nálatok Google, akkor miért kell megkérdezni, hogy mettől meddig tart a félév?
júl. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire ráérsz?
júl. 25. 15:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Aha. :) Sőt, olyannyira, hogy még ezt is kimásoltam neked:

A levelező tagozatos hallgatók konzultációs időpontjai jelentősen eltérőek, kérjük a saját órarendjük tekintetében tájékozódjon a Neptun tanulmányi rendszerben. Tanulmányaikról az első konzultációs napon kapnak bővebb tájékoztatást.

júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Most már pont annyira nem tudom, mint eddig.
júl. 25. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!