Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE-MIK Mérnökinfón hogyan...

PTE-MIK Mérnökinfón hogyan néz ki a levelezői szak?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy hogyan néz ki egy levelezői szak, ebben kérnék segítséget. Hogyan néz ki az oktatás? Mikor tartják az órákat? Mennyire teljesíthető ezen az egyetemen?

júl. 15. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár nappalisként máshogy voltak az óráim, így nem annyira mérvadó a válaszom, de volt 1-2 kifutó tárgyam, amit a kevés nappalis résztvevő miatt levelezős munkarendben tartottak.


Általában 2 hetente vannak levelező órák, péntek-szombat, reggeltől estig, tömbösített formában megtartva. Ha jól tudom, 1 félévben 7 ilyen alkalom van. A ZH-kat ugyanúgy meg kell írni; a tanártól és a tantárgytól is függ, hogy hány ZH lesz, meg hogy mikor.


Persze ettől függetlenül lehetnek olyan tárgyak, ahol nem ilyen a levelezős munkarend. Pl. szabadon választható tárgynak vettem fel Jógát, ami a ugyan TTK-n van, így nem MIK-es illetőségű. Ott pl. volt 1 levelezős hallgató, akinek ugyanúgy, ugyanakkor volt megtartva az óra, mint nekünk nappalisoknak.

júl. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!