Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 6 tantárgyból érettségiztem...

Ha 6 tantárgyból érettségiztem, akkor q felvi automatikusan kiválasztott a jobbat, és azt számítja a pontszámításba, vagy nekem kell vhol jelölni melyiket szeretném a 2-ből 5. tantárgyak beszámítani?

Figyelt kérdés
Egész nap ezt kerestem a felvin, de erről semmi információ és jelölésre se találtam lehetőséget, hogy kiválasztott melyiket szeretném. Oktatási hivatal oldalán se találtam erről információt. Ha vki tus erről vmit, kérem minél hamarabb jelezzen, mivel ma van a határidő, és kicsit aggódok, hogy ilyenkor nekem van-e vmi teendőm... Köszönöm!

júl. 10. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az érettségi pontoknál azzal számol, amivel te a legjobban jársz, függetlenül attól, hogy melyik tárgy van a bizonyítványban és melyik a tanúsítványban.

A tanulmányi pontjaidnál csak azokat a tárgyakat nézik, amik a bizonyítványban vannak, azokat nem, amikről tanúsítványod van.

júl. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
csak nyugi automatikusan a számodra legkedvezőbb eredményt fogják nézni
júl. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!