Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Közepes OKJ végzettséget nem...

Közepes OKJ végzettséget nem veszik figyelembe egyetemi pontszámításnál?

Figyelt kérdés
Csak 4-es eredménytől jár a plusz 30 vagy 40 pont?

júl. 7. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Legalább "jó" érdemjegynek kell lennie.


[link]

Ha "Jó" és itt benne van akkor figyelembe veszik, ha nem akkor nem

júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1 Az első link a szakmai vizsgabol való pontszámítás. Az akkor lehetséges ha legalább négyes. A kérdező nem a vizsgájából akar pontot számítatni, hanem csak a szakmára járó többletpontot akarja. Erről viszont én se találtam semmi infót, hogy hányas kell legyen, mindenhol csak azt írják hogy OKJ, oklevél, stb, eredményt nem. Nekem négyes lett, remélem megadják rá a 32 többletet. De így hogy nem írják az eredményt az lenne a logikus hogy a szakmára adják, eredmény figyelembevétele nélkül.
júl. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is arra gondoltam,hogy esetleg az egyetem intézményi pontként számolná.Erről sajnos én se találtam pontos leírást de szerintem akkor is 4-es kell legalább.
júl. 8. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!