Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Matek II-ből megbuktam nem...

Matek II-ből megbuktam nem sikerült a vizsga de a matek 2 gyakorlat az 3 -as lett. Nem épül semmire a tárgy. Tárgyfelvételkor elég ha csak az előadást veszem fel vagy a gyakorlatot is kell ? Debreceni Egyetem

Figyelt kérdés

júl. 6. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha megvan a gyakorlat, akkor fel sem fogod tudni venni. Egyébként csak az előadást kell, és vizsgaidőszakban tudsz belőle menni vizsgâzni.


Általában az előadást ki szokták írni a következő félévben is (úgynevezett vizsgakurzusként, tehát előadást nem tartanak, csak vizsgalehetőséget biztosítanak), ezért érdemes megnézni ezt a következő tárgyfelvételnél.

júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De valaki azt mondta hogy matek 2-ből a tanár nem tart vizsgakurzust.Én már nem értem ezt. A tanulmányi osztályt felhívhatom ilyen bugyuta dologgal vagy nem veszik jó néven?
júl. 6. 12:21
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem tart, akkor nem tart, nem kötelező neki. Majd a tárgyfelvételnél úgyis kiderül.

Sokat végülis nem nyersz a dolgon, csak annyi jelentősége van, hogy ha a következő félévben át tudsz rajta menni, akkor az az utánin 1-gyel kevesebb vizsgád lesz.

júl. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hirdet vizsgakurzust, akkor 1 év múlva veszed fel, és akkor lesz +1 tárgyad. Csak az előadást kell felvenned majd
júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!