Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor hallottál utoljára...

Mikor hallottál utoljára olyanról, hogy valaki csalt az érettségin és emiatt meg is bukott?

Figyelt kérdés

júl. 3. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Soha.
júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Amikor én érettségiztem logarlécen kívül semmit nem vihettünk be, mégis csaltunk. Ma már súgógéppel mennek be, nem igen van akit ezért buktatnak meg.
júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Mikor én érettségiztem nem egy gyereket elkaptak, egyik az osztálytársam is volt. Azonnal kivágták, ősszel jelentkezhetett pótlásra.
júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Ma már úgy működik, hogy kiteszel a zsebből 100-150 ezret és kitöltve kapod meg az érettségi feladatlapot.


Tudom, mert fater is így csinálta meg.

tegnapelőtt 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
94%
Nem hallotam, olyan alacsony szintet képvisel manapság a középszint, hogy bármilyen értelmisséggel rendelkező egyén komolyabb erőfeszítés nélkül átmegy rajta, elég szánalmas hogyha valakinek csalnia kell.
tegnapelőtt 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk azzal fenyegetőztek, hogyha valakit csaláson kapnak, felfüggesztik az egész termet. Nyilván akkora fsz meg senki nem volt, hogy másik 20 emberrel kicsesszen, szóval itt ilyen nem volt.
tegnapelőtt 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha ezt az egész terem elhitte, akkor tényleg nekem is meg van a véleményem a mai középfok képességeiről!
tegnapelőtt 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom a 4-es miért lett lepontozva, mert részben igazat mond. A testvérem pár évvel ezelőtt szintén így tette le az érettségit egy nagyon rossz hírű pesti gimiben (nevet nem mondok, nem tudom milyen baj származhat belőle). 100 ezer forintot fizetett érte. Bár nem hiszem, hogy kitöltve kapta volna meg a feladatlapot, de gondolom a szóbelin direkt megadták neki a 2-eshez megfelelő pontszámot vagy ilyesmi. 2-szer bukott a gimiben, sosem járt be, de így ő is megszerezte az érettségit. Egyébként nem csak ő tette ezt, mások is hasonlóképpen fizettek abban a gimnáziumban az érettségin való csalásért. Sajnos több ilyen eset lehet, mint az ember gondolná.
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

8# Gondolom azért mert nem ez volt a kérdés, manapság megbukni a középszintű érettségin művészet, a kétbites emberek is átmennek rajta, az hogy valaki

olyasmihez folyamodjon hogy megvegye az aluljároban az érettségit az nevetséges és szánalmas egyszerre, és rémisztő belegondolni hogy ilyen emberek szavazati jogot kapnak.

ma 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"rémisztő belegondolni hogy ilyen emberek szavazati jogot kapnak"

Sőt, választhatóvá is válnak... Sőt, esetleg meg is választják őket, mint pl. Baranyi Krisztinát, aki érettségijének semmi nyoma, úgyhogy lehet, hogy ő is az ecserin vette...

ma 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!