Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvosi egyetem szóbeli...

Állatorvosi egyetem szóbeli felvételivel ez hogy van?

Figyelt kérdés

Azt írják az oldalon Július első hetében az írásbelin legjobb pontokat elért jelentkezőket behívják szóbeli felvételire.

Az írásbeli alatt az érettségiket érik? Illetve milyen formában történik a behívás, e - mailben, vagy a felvin keresztül? Van e itt olyan, aki már megkapta?



júl. 2. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A saját írásbelijük eredménye alapján hívják be a legjobbakat. Nyilván email.
júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Saját írásbeli? Erről még nem kaptam infót. Ezt is emailben küldik?
júl. 2. 19:22
 3/6 anonim ***** válasza:

A jelentkezők pályaalkalmasságát, motivációjának erősségét az állatorvosi tanulmányok megkezdéséhez egy összeállított kérdőív alapján mérjük le, amit a Neptun Unipoll rendszerben kell kitölteni a jelentkezőknek a felvételi elbeszélgetés reggelén. A kérdőív kitöltésére maximum 10 perc áll rendelkezésre.

Aki itt jól teljesít, azt híyják be szóbelire júl. 1-15 között, a kiértesítás júl. -tól lesz. Van szakmai anyag is a felkészüléshez, ezekből egyet kell kiválasztani.

júl. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3 És ezt a kérdőívet szintén emailben küldik?
júl. 2. 21:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Értesíteni fognak, hogy mikor kell megjelenni a személyes felvételin, aminek egyik része ez a kérdőív . Ennél részletesebben nem találtam infót, fel kellene hívni a tanulmányi osztályt ez ügyben.
júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az érettségi eredmények számítanak, de rosszul van a honlapon.. Nem csak az írásbelit, hanem az írásbelit és a szóbelit is nézik, szóval lényegében a végső százalékot, ami a bizonyítványba/tanúsítványba kerül. (Legalábbis pár hete nekem ezt mondták, mikor felhívtam őket.)

Az unipollos tesztet is már csak azok írhatják meg akiknek elég jó lett az érettségijük.

júl. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!