Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2 éves hallgató vagyok a...

2 éves hallgató vagyok a BME-n. Sajnos 2,3-as átlaggal áttetek önköltségesre. Egy félév 500 ezer forint. Ezt a költséget lehet részletekben is fizetni vagy egybe kell átutalnom az egyetem részére?

Figyelt kérdés

jún. 27. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél fel diákhitelt.
jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Bocs az offért, de ilyen esetben van értelme folytatni? Vagy ilyen szakokon ez az átlag "oké"?
jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

2# Teljesen oké. Abszulút nem jó tanuló, de ha nem csúszik sokat, akkor simán. Főleg hogy ez csak egy “papír”, aminek megléte dönthet arról, hogy ITban lesz-e munkája és milyen.


Átlagot sehol sem nézik.

jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diákhitel2 pont erre való, önköltség finanszírozására vehető fel, kamata 0%, vagyis majd amikor törlesztesz, akkor is ugyanannyit kell. (Infláció meg úgyis lesz, azaz reálértéken még kevesebbet kell majd törlesztened.)
jún. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező#

Nem tudom, hogy egyetemek között van-e eltérés szóval TO-t keresd meg, de nálunk volt lehetőség részletet kérni asszem 5 vagy 6 hónap alatt kellett megfizetni.


2# persze, hogy van értelme, elvégzi ahogy elvégzi, utána elmegy dolgozni és boldogan él

jún. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom van ilyen kérvény. De miért nem nézed meg mit ír az egyetem a honlapján. Annál nem tudunk pontosabb infot adni
tegnapelőtt 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%
Én hagynám a picsába azt a BME-t, máshol simán tartod magad 3,5 környékén úgy, hogy szorgalmi időszakban be sem jársz órákra, és vizsgaidőszakban sem tanulnod magad szét. De ha annyira ragaszkodsz ahhoz a kettes diplomához, akkor veszel fel Diákhitelt.
tegnapelőtt 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!