Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általában mennyi időn belül...

Általában mennyi időn belül jelenik meg a megszerzett oklevél a FIR-ben?

Figyelt kérdés

A Neptunban megkaptam a "diplomát szerzett" státuszt, és az oklevél eredményét. A sorszáma még nincs bent.


Mesterképzésre jelentkeztem, és ezért érdekelne, hogy kb mennyi idő amíg megjelenik a megszerzett oklevél a FIR-ben, majd a Felvi.hu-n.



jún. 24. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ezért érdekel engem is. Sehol erre vonatkozóan nem találtunk infót. Fiammal ugyanez a helyzet, azzal a különbséggel, hogy neki már van egy BA, de ez a mostani a szakirányú. Ha megtudsz valamit, kérlek jelezzd nekem. Köszönöm.
jún. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem hamar beírásra kerülnek..
jún. 24. 16:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma jelent meg a diploma felvin, 17-én állítottak át neptunon "diplomát szerzettre" viszonyításként:)
jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De jó, köszi szépen a választ! Nekem 20-án állították át, akkor bízom benne, hogy hamarosan megjelenik a felvin nálam is :)
jún. 24. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nézegetik állandóan. Ma kapott a fiam egy emailt, hogy minden ezután kapott dokumentumot legyen kedves pdf-ben feltölteni a felvire. Azaz kérni kell majd egy oklevél-igazolást a to-ról, mivel a diplomaosztó 07.22.
jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bekerült az oklevél a FIR-be.

06.13-án záróvizsgáztam, 06.20-án kaptam meg a "diplomát szerzett" státuszt, viszonyításképpen.

jún. 28. 10:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönjük az infót.
jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!