Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történhet, ha egyetemen...

Mi történhet, ha egyetemen felvettem egy tantárgyat, de nem megyek el belőle vizsgázni?

Figyelt kérdés

Felvettem egy tantárgyat, a vizsga szóbeli lenne, viszont nem tudok elmenni mert lesérültem. Ilyen esetben ez milyen következményekkel jár, ha nem jelenek meg vizsgán, és a vizsgaidőpontról is leiratkozom?

SZTE-ről van szó.



jún. 22. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Köv félévben újra felveheted. Tancinak esetleg írhatsz, hogy ne várjon rád, igazán nem szükséges új vizsgát kiírnia neked.
jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Majd kiírják a nem teljesített kreditek miatti büntetést, amit be kell fizetned.
jún. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

SZTE-n én nem kaptam soha ilyen büntetést, amit második írt, pedig volt párszor teljesítetlen tárgyad.


Ösztöndíjat nem kaphatsz következő félévben (akkor se, ha elég jó lenne az átlagod), ennyi.

jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Attól, hogy te az SZTE-n nem kaptál, a DE-n kiírják a nem teljesített kreditek utáni büntetést, és amíg be nem fizeted nem tudsz regisztrálni a következő félévre.

A kérdező pedig legközelebb ha kérdez, akkor legyen kedves kiírni, hogy melyik egyetemről van szó, ha már a Tanulmányi és vizsgaszabályzatot képtelen elolvasni.

jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20%
Ja, most látom, hogy kiírta. My bad. :D
jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!