Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélye, hogy felvegy...

Mennyi az esélye, hogy felvegyenek az ELTE Kőrösi Csoma Sándor kollégiumába?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerintetek mennyi esély van arra, hogy 39 ponttal felvegyenek a Kőrösi Csoma Sándor koliba? Azt jelölöm majd elsőnek, viszont tudom, hogy iszonyat nehéz bejutni, mert nagy a túljelentkezés, ezért nem fűzök hozzá túl sok reményt:/

jún. 14. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Kőrösinél vannak jobb kolik pl elhelyezkedésben. Tudom, bulikoli meg minden, de iszonyat jó ha csend van néha, főleg ahol laksz. Én laktam ott, extrovertként valamiért nem szerettem.

NFK, Ajtósi, DAMI, Tétényi ezek mind jó kolik jó belvárosi elhelyezkedéssel

jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindegy mit jelolsz meg, oda kerulsz ahova bedob a gep ha megvan a pontszamod. En 10 eve olyan koliba kerultem amit meg se jeloltem , szobatarsam szinten.
jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!