Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért csinálja ezt velem?

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
van egy tanárom egyszer az egyik dolgozatomra 5-öst adott,amit meg most írtunk épp hogy meglett a 3-as pedig ugyan annyit tanultam erre is mint arra ami 5-ös lett.(ugyan abból a témakörből írtuk is ráadásul)és ráadásul olyan kérdéseket is belerakot amiről tudta hogy ugysem tudom rá a választ. miért cs-eszett ki velem?
2010. okt. 30. 11:52
 1/8 anonim válasza:
Gondolom a kérdező azt akarja kihozni a dologból, hogy tanára rá van állva.
2010. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem is....
2010. nov. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 frenzon válasza:
3-ast adott:O bitos hogy le akar fektetni:DXD ugorj rá és játsz anyatigrist, meglásd olyan 5-öst kapsz hogy nemigaz.
2010. nov. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Sztem a tanárodnak van jobb dolga, mint külön személyre szabott dolgozatot összeállítani külön a te képességeidnek megfelelően. Hogy sokat tanultál? Ezt bárki mondhatja. Tudtad vagy nem tudtad?
2010. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sokat tanultam rá. de nem fura hogy ugyanabből a témakörből elsőnek 5 írok utánna meg 3?
2010. nov. 1. 15:30
 6/8 anonim válasza:
te nem vagy eszednel. szerinted a te tanarod belelat a fejedbe hogy te mit tudsz es mit nem tudsz? azt hiszed hogy valami isten,vagy mi...
2010. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

lenne 1 Qrva fontos kérdésem:

Hogy kerül ez a kérdés szerelem,szex témához ?

2010. nov. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ez is egy jo kerdes.
2010. nov. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!