Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha megbukok emelt szóbelin...

Ha megbukok emelt szóbelin azt elmondják a tanárok? Mennyi százalékot vagy pontot kell elérni hogy átmenjek? Írásbelim elég jól sikerült, de szóbeli matekon nem igazán tudtam jól kifejezni magam:/

Figyelt kérdés
jún. 7. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány pont pontosan az emelt matek,azt hiszem 33 körül. Ennek 12%-át kell elérned ahhoz h ne bukj, szerintem azt nem nehéz. Igen, elmondják, de ha úgy adódik póttételt is húzhatsz.
jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
35 pont. Ezek szerint akkor nem lett bukó, mert nem húzattak velem új tételt. Ezen agyaltam én is hogy minimum 5 pontot csak összevakartam volna. Nem voltam egy szerencsés bizottság előtt sajnos...
jún. 7. 16:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, biztosan nem buktál meg akkor
jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Halál ciki volt.... nem vagyok hülye, de matek szóbelin nem tudtam úgy beszélni mint pl. egy törin vagy más tárgyon. Amit tudtam elmondtam, de belekötöttek hogy ez így, nem úgy... Vágták a pofákat, a megjegyzéseket.
jún. 7. 16:19
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én emeltemen is ez volt, sajnos ilyen helyzetben ki vagyunk szolgáltatva a vizsgáztatóknak, akik ezzel szeretnek visszaélni.

De a te esetedben jó, mert a matek csak 35 pontot ér, és ha az írásbelid jó lett akkor az felhúzza.

jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem húzattak veled új tételt akkor a szóbelin minimum 12 %-ot elértél. Ha jó az írásbelid akkor nem buktál.
jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezek után kíváncsian várom a holnapi töri emeltet...
jún. 7. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 milyen szakra készülsz?
jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
BCE gazd. és pénzügy matematikai elemzés a fő, utána nemzetközi gazdaság, és pénzügy és számvitel. De most a BGE-n vagyok, de nem szeretem így váltanék. A pénzügyin a fizetős ponthatár 400, ebben az új rendszerben viszont saccolni se merek hogy lesznek a pontok. ezekből beírtam a fizetőst és az államist is.
jún. 7. 17:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Wow, az igen. Drukkolok neked holnapra.
jún. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!