Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha 10-re hívtak be érettségizn...

Ha 10-re hívtak be érettségizni akkor 1-re végzek?

Figyelt kérdés
Eléggé fontos lenne, mivel aznap fogászatra van időpontom, ami már fontos nekem a fájó fogam miatt. 10-re hívtak, szerintetek 1-re kiengednek? Kb. 10 perc alatt ott vagyok a fogászaton, szóval 12:45-kor azért végeznem kellene. Egyébként emelt földrajz szóbeli lesz.

jún. 1. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Simán. 5-en szoktak bemenni, úgy 10 perc mire felelnek, azaz a 4 előtted lévő 40 perc alatt lefelel (de ezt ne vedd készpénznek, ha tétel visszaadás van borulhat), aztán te jössz. Ha ez az egy tárgyad van ezután már mehetsz is.
jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idején úgy jártam matek emelt szóbelin, hogy az utolsó voltam, akit behívtak, és 2-kor végeztem. Szóval az a "simán" annyira nem simán.


Ha megkéred a vizsgáztatókat, esetleg be tudnak előbb hívni.

jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2-es téged hányra hívtak eredetileg?
jún. 1. 20:35
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem fogsz végezni!

Hány tárgyad van?

Logikusan:

beérsz, nyilván ráhagyás, fél 11, bemész, tétel húz, kidolgoz, felmond, 11, 1 tárgy lement. Nyilván fellenek a többiek is, akik összben, ha csak 5-en is vagytok, min 1 óra.

Ahány óra, annyiszor min 1 óra...

jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3, arra már nem emlékszem. Vagy 10, vagy 11, de az biztos, hogy ebből a kettőből valamelyik.
jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg szívműtétem lesz holnap délben de este buliba kellene mennem. Végzek akkorra?
jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1 tárgy lesz csak. A közepek 3 hét múlva leaznek.
jún. 1. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
"A közepek 3 hét múlva leaznek." ???? Ehhez azért nem kell érettségi.
jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jaj istenem elírtam egy betűt. Most mi lesz?
jún. 1. 21:35
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy fogfájósan nehezebb koncentrálni. Szóval kitartást, de hogy ezen kattogj a tantárgy helyett, hát igen. Nehezebb lesz.
jún. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!