Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma ellógtam utolsó óráról....

Ma ellógtam utolsó óráról. Tesiről. Mi lesz vagy mire számíthatok? 1 igazolatlan óra.

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó nagy lebaszásra, egy igazolatlan órára, + arra, hogy a tanár és a tanárok megjegyeznek egy életre, szóval ne számíts sok jóra.
2010. okt. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké. De nem csak simán elmentem, hanem volt arra okom hogy elmenjek.
2010. okt. 29. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
És szóltál, hogy elmész, mert xy bajod van?
2010. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk azért szólnak le a tanárok, h melyik tanártól kéredzkedtél el, meg egyáltalán miért mentél el meg bla bla...

szóval azért sok jóra tényleg ne számíts

2010. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha okod volt rá, akkor a tanár engedélyével elmehettél volna, de így igazolatlan. Ne csinálj ebből rendszert, mert 10nél már megy az értesítő a szüleidnek.
2010. okt. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a lesz igazolásod akkor nem igazolatlan ha nem akkor sajnos...különben én egyszer tökre elfelejtettem hogy lesz még egy órám ,elmentem de hálisten rajz volt és az ilyen késségtantárgyas tanárok nem nagyon figyelnek oda csak egyszer egyszer legalábbis nálunk szóval nem írt be de igazoltasd szülővel vagy menj el orvoshoz... még menthető
2010. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, lógásból Én még nem ütöttem meg Magam. Főleg nem egyetlen órától... Ha meg mégis szakadozna a mennyezet, akkor ott van a három alkalom, amit igazolhat a szülő...
2010. nov. 1. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!