Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általánosságban mikor szokták...

Általánosságban mikor szokták a tanárok elkezdeni javítani az érettségit?

Figyelt kérdés
Van valami “törvény”, hogy a megírástól számítva xy ideig nem nyúlhatnak hozzá? Hallottam valami ilyesmit.

máj. 7. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal, addig nem is mehetnek haza amíg az összeset ki nem javítják.
máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Addig nem nyúlhatsz hozzá ameddig le nem zárult hivatalosan az érettségi. Pl leadja valamelyik szerencsétlen 30 perc alatt összecsapott fost azt én tanárként nem kezdhetem el javítani addig ameddig mások írják az érettségit. Valamint ha az egész osztály leadja idő előtt mert mindenki koporsótöltelék aki nem tud semmit akkor sem kezdhetem el javítani addig ameddig központilag be nem fejeződik. Jegyzőkönyvezni kell hogy okcsá vége az érettséginek és onnantól kezdve javíthatom, egészen a határidőig ameddig le kell regelni meg bemutatni. Én már ki is javítottam az érettségiket, rosszak lettek de erre is számítottam mert nagyon selejt iskolában tanítok, nyilván nem véletlenül alkalmaztak tesó 👌😎
máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megjelenik a hivatalaos javítókulcs (rendszerint másnap reggel8-9) akkor elkezdhetik a javítását és május végéig be kell fejezni.
máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!