Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a Szemere Bertalan...

Milyen suli a Szemere Bertalan Gimi (budapest)?

Figyelt kérdés

Sulit szeretnék váltani és arra lennék kíváncsi, hogy aki oda jár vagy tud róla valamit annak mi a véleménye?


Milyenek a tanárok,diákok, milyen lehetőségek vannak, stb?


11. évfolyamba járok rendészeti orientációs szakközépiskolában.


előre is köszi.


17/L


2010. okt. 27. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
sziiiaaa :D egy kicsit kések a válasszal, remélem még elolvasod majd. Én szeretem a sulit, valamiért szeretek bejárni.. A tanárokról nem nyilatkoznék...De van egy-kettő amelyiket nagyon szeretem :)Szerintem a társaság is jó, de mesélhetek neked többet msnen, esetleg, szóval írj, ha még aktuális :D
2010. nov. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
húú most olvastam el.köszi a választ.igen még aktuális.szval akkor küld egy msn címet;D
2010. nov. 26. 11:01
 3/7 anonim ***** válasza:

heeeey :D

megint én.

te küldtél nekem msn címet? ha igen, elküldenéd mégegyszer? ( gondolom az emailemre megy majd.. )

én is elküldhetem az enyém, de szintén nem tudom hova küldjem :D

2011. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
helooo.bocsi most olvastam a válaszod.lehet már nem fogod olvasni de amúgy okéé.küldhetsz msn-t.meg küldök én is:D
2011. febr. 27. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
uhh szia megint én :DD ird már le ide az emailod vagy valami mert nem tudlak elérni :)))
2011. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én elküldtem privátban. De akkor itt az e-mail. runz@freemail.hu
2011. ápr. 24. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Hol van ez a suli?
2014. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!