ELTE vezetés és szervezés MSc képzés: levelezőn vagy nappalin?
Az ELTE vezetés és szervezés mesterszakján szeretnék továbbtanulni, mennyire kivitelezhető 40 órás állás mellett a nappalis képzés?
Úgy tudom, hogy egyáltalán nincs katalógus, de a tárgyak teljesítéséről nincs információm.
A jelenlegi egyetememen elég sok csoport, projektmunka van, az Eltén ez mennyire jellemző? Mert ha nappalisként tanulnék, és a jegy a csoportmunkából adódna, akkor nem igen kivitelezhető, viszont többektől hallottam, hogy megoldható a nappali is, mert nem kell bejárni.
Ha lehetséges nappalira mennék, hogy nappalis hallgatói jogviszonyom legyen. (Tömegközlekedés és egyéb kedvezmények végett.)
Kinek mi a tapasztalata?
Nem volt mesteren csoportos feladat se kötelező projekt munka, 1-2 tárgynál viszont lehetett így plusz pontot szerezni.
Lehet 40 órás meló mellett is tanulni itt nappalin, előadásokat vissza tudod majd Panopton nézni, gyakorlatra meg nem kell bejárni (ezeken nincs új anyag már leadva, csak gyakorlás az előadáshoz kapcsolódóan, úgyhogy katalógus egyáltalán nincs).
Egyik sem, teljesen felesleges képzés, felejtős.
Helyette Pénzügy mesterszak vagy Üzleti adatelemzés mesterszak vagy egy jobb MBA.
#1 Köszönöm szépen.
#2 Nem a szak kiválasztására irányult a kérdésem. Egyik általad javasolt szaknak sincs köze ahhoz a területhez, ahol dolgozom és dolgozni fogok.
Az MBA-hoz pedig 2 éves vezetői tapasztalat kérnek az Eltén, illetve csak önköltséges formában indul
"hiába nincs katalógus, ha bedobnak neked egy rakat ZH-t az aláírásért" - Csak itt pont nem ilyen a rendszer... :D
Minden ZH megajánlott jegyért megy, nem az aláírás feltétele. 3 kredites tárgynal 2 ZH van nappalin, 6 kreditesnél meg általában 3, levelező annyiból más hogy ott csak 1 hosszabb ZH van. Reggel és délután is van lehetőség menni, általában 9 előtt és vmikor 16 után vannak időpontok, ezekre Moodle-n kell jelentkezni, és kb 30-40 perc egy ZH. Annyi hogy pótlási lehetőség nincs, ha 3-ból 1 ZH kimarad akkor abból a tárgyból csak vizsgázni lehet már.
Rugalmasabb irodai munka mellett meg lehet simán írni a ZH-kat is, nyilván annyi hogy azért ehhez kell folyamatosan tanulni és nem előtte 3 nappal kell nekiállni az előadásokat megnézni.
Legtöbb ZH és vizsga a Vizsgaközpontban van, hiába "Moodle-s", ami papír alapú az meg a GTK vagy ritkán a BTK épületében, de egy környék mindhárom épület.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!