Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz az elte pszicho...

Mennyire nehéz az elte pszichológia ba szakon a szigorlatok?

Figyelt kérdés

Főleg a szociálpszihologiai szigorlat és a fejlodes érdekelne!!

Akik voltak már vizsgázni, milyen volt?



jan. 24. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire vagy felkészült.


Ha alaposan, következetesen, rendszeresen tanulsz, akkor megy.

jan. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos én

Nem olyan típusba tártozok..:(

jan. 24. 22:53
 3/6 A kérdező kommentje:

Felnőttkori

Figyelem zavarom van , abban biztos vagyok :(

jan. 24. 22:54
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
A szociálpszichológia nem nehéz szerintem. Nyilván tanulni kell, de a tanárok nagyon jóindulatúak szoktak lenni. Az a fontos, hogy az ember érti-e az összefüggéseket, vagy hogy mennyire tudja a mindennapokra levetíteni az adott témát és nem az, hogy tökéletesen tudja-e a definíciókat a tankönyvből. A fejlődés nekem is még hátra van, de gondolom (és remélem) hogy nem teljesíthetetlen, nyilván azt olyan szempontból jobban kell tudni, hogy sok pl fejlődéselmélet miben különbözik egymástól, nekem ez tűnik ilyen aprólékos dolognak.
jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknél szerintem nagyon hasznos, ha az ember tanul félév közben már rá. A szociál könnyen teljesíthető a legtöbb ember számára, mert könnyen megragad és sokszor elismételt az a tudás, amit számon kérnek a szigorlaton. A fejlődés nehezebb, de általában azért, mert a gyakorlatokon nem mindig a szigorlat anyagát tanuljuk, hanem azt egészítik ki mással, az előadásokra pedig kevesen járnak be. Emellett sokkal részletesebb tudást várnak el.
jan. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami nekem segített, az nyilván, az órákra való bejárás, de a saját, értelmes jegyzet! Én nagyon nehezen tanulok mások jegyzetéből, a diák általában nem elegek ahhoz sem, hogy kiigazodjon rajta az ember, hogy tulajdonképpen mit várnak szigorlaton. (Ez inkább a fejlődésre igaz).
jan. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!