Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmenjek javítózni egy tárgybó...

Elmenjek javítózni egy tárgyból, ami hármas lett elsőre?

Figyelt kérdés

Nem nehéz igazából, a vizsgáztató is korrekt. Viszont egy nappal egy másik vizsgám után van, ami szintén javító, csak az elsőre bukás volt. (Bár szándékosan, mert minimum négyest akartam a tárgyból, én meg olyan tételt húztam, amit nem tudtam volna elmondani négyesre, de annál a tanárnál még csak bukás esetén lehet újra menni)

Én nem igazán vagyok hatékony az eddigi tapasztalataim alapján, ha kettő vizsgára készülök egyszerre, viszont nem jönne rosszul a jobb jegy.

Mit gondoltok?


jan. 23. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"mert minimum négyest akartam a tárgyból"

Ha képes voltál azért egyest kapni, mert nem lett volna 4-es, akkor a másik tárgyból is tuti újra fogsz menni

jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát, amit húztam, de inkább nem mondtam el úgy, hogy ne egyes legyen, azt max kettesre tudtam volna. Nem olvastam minden szakirodalmat és kötelezőt, arról a tételről még csak az órai jegyzetemmel voltam tisztában.

Amiből meg gondolkodom az újramenésen, azt túl hamarra vettem fel, közbejött a magánéletem, csak a tételek felét tudtam, azok közül olyan kettőt nem olyan jól, és pont az egyiket húztam, és arra majdnem négyest kaptam. Viszont azóta nem foglalkoztam vele, mert az összes időponton, amire vizsga volt hirdetve, más vizsgám volt, csak most utolsó pillanatra írt ki egy javító/pótvizsga alkalmat.

jan. 23. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Látszik, hogy nem igazi komoly szakon vagy, amin két hét tanulás után is összeteszed a kezeidet a kettesért.
jan. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Hát figyu, összetehetném a kezem a kettesért, más össze is teszi, de valahogy csak be kéne jutni abba a nyomorult kollégiumba, nem pedig arra hagyatkozni, hogy elég csórónak ítéljenek ahhoz, hogy szociális alapon bejussak. Ráadásul szeretnék egy fős szobába kerülni, az meg csak tanulmányi alapon van.(Vagy ha vannak bizonyos kapcsolataid, esetleg tagja vagy bizonyos köröknek)

De nagyon segítőkész vagy, köszi a kommentet. Ja, bocs, nem.

jan. 23. 14:06
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

“két hét tanulás után is összeteszed a kezeidet”

Két hét??? Közepes nehézségű szakon vagyok, de két hét az lósz.r, annyit a legkönnyebb vizsgámra tanultam. Szóval nem tudom, mit értesz a te igazi komoly szakod alatt. :D

jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
5. válaszoló, ha te a legkönnyebb vizsgádra tanulsz két hetet, valószínűleg nem lehet túl sok vizsgád :D. Magamból tudok kiindulni, hogy orvosin egy vizsgaidőszak kb 1,5 hónap, ebben már első év végén is bele kell sűríteni 2 szigorlatot és 3 kollokviumot. Na már most matematikailag sem jönne az ki, hogy a legkönnyebb vizsgára is két hetet, a többire meg többet tanuljunk. Maximum 1 olyan vizsgát tudsz kivitelezni, amire kb 2 hetet tanulsz (pl egy anat szigo), de egyébként a többire 1 hétnél nem igazán tudsz többet hagyni, és nem mondok újat azzal, hogy egy SOTE AOK nem egy gyenge szak :D
jan. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Bármennyire is lepontoznak, nem érdekel. 5. nagyon durva a két hét a legkönnyebb vizsgádra, nem te lehetsz a legélesebb kés a fiókban.
jan. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!