Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire rossz ötlet felvenni...

Mennyire rossz ötlet felvenni egy tárgyat olyan tanárhoz egyetemen aki egyszer már megbuktatott?

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy első félévemben sajnos nem is készültem eleget, meg voltak más magánéleti problémáim is. Egy beadandót nem csináltam meg elég jól, és megbuktatott.

Ezt a tárgyat most épp ötös szinten teljesítem (mármint nem kaptam vissza még mindent de eddig olyan 95% körül voltak a zhk/házik), és amúgy ez a tanár több tárgyat is tanít abban az irányba amerre mennék tovább, ráadásul messze őt tartják a legjobbnak.

Szóval szerintetek gáz lenne felvenni hozzá?


2023. dec. 1. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne gáz. Ha pofára osztályozna és az miatt gondolkoznál, hogy felvedd-e nála a tárgyad az jogos lenne, nem kell nyitott szájjal szaladni a f@szerdőbe, de ha egyszer elismered hogy saját hibádból buktál így mi a gond? Legközelebb jobban készülsz és nem lesz ilyen gond. Ha nagyobb létszámú szakon vagy lehet nem is emlékszik rád, nem még arra hogy mire milyen jegyet kaptál.
2023. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem félek attól hogy arcra osztályozna, nem olyan. Igy visszagondolva pedig örülök hogy megbuktam nála mert ott kaptam észbe hogy tanulni kéne, szóval nem haragszok rá meg semmi.
2023. dec. 1. 20:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért lenne gáz vagy rossz ötlet? Ha amúgy szimpatikus tanár vedd fel nála a tárgyat, nem leszel hátrányban csak azért mert egyszer megbuktatott.
2023. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, igazából sose hallottam ilyet hogy valaki direkt ugyan oda vesz fel tárgyat akinél egyszer megbukott.
2023. dec. 1. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem mesteren olyan konzulensem volt akinél előtte buktam egy tárgyat, de szerintem nem is emlékezett hogy előtte egy szemeszterrel tanított :) De alapszakon is volt hogy ugyanahhoz vettem fel a gyakorlatot akinél előtte évben buktam, mert az órái amúgy jól teltek csak az anyagot utáltam.

Nem emlékszem hogy bárki szivatásból buktatott volna meg, annál ha nem muszáj én se próbálkoznék újra, de ha saját hibámból történt hát ez van, egyetemen bukni egy tárgyat nem gáz szerintem, aligha fog egy tanár utána ezen rugózni.

Lényeg hogy felesleges dolgon aggódsz, nem gáz hozzá felvenni a tárgyat főleg ha Ő tartják az adott területen a legjobbnak

2023. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!