Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ! Mi ennek a számnak a címe?!

! Mi ennek a számnak a címe?!

Figyelt kérdés

Szóval a számot amit keresek valamikor a '90-es években játszották sokat az MTV-n, arra emlékszem, hogy valami együttes japánban jár és ott adnak koncertet. ( egy néger bácsi is van a zenekarban, öreg japán nők kimonóban "táncolnak" a valamilyen téren és az egész klip az együttes japánban adott koncertjéről szól, előkészületek, városlátogatás, autogramosztás stb. )

A refrén úgy néz ki, hogy a koncerten lévő embereknek kivetítik, hogy "Na na na na naaaa, nananana nananana" és ők kórusban éneklik ezt miközben szótagonként ritmusra ugrál egy kis pont, ami mutatja mikor kell váltaniuk!

Kicsit nehéz dolga van a válaszolónak, még annyira emlékszem, hogy ezt vagy az "eltaknyolós" Puff Daddy klip (amikor feldolgozzák az Every Breath you take" című számot és Daddy a klip elején perecel egyet a motorral) után vagy elött játszották elég sokszor.


Köszi a segítséget !


UI: Tudom, hogy elég fura a klip leírása, de nem én voltam a producer... =)


2010. okt. 20. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy eza P.Diddys amit mondtál:

http://www.youtube.com/watch?v=pc8CIHgvKlA

vagy ez:

http://www.youtube.com/watch?v=twkh0YiInPM&feature=related

de inkább a második szerintem.

remélem segítettem.

2010. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kedves 22:12 !


Sajnos, nem P. Daddy számot keresek, de amúgy nosztalgikus élmény volt látni a régi klipeket. Szóval az együttes nem tisztán fekete, van benne egy philippino vagy fehér nő meg még pár fehér ember.


Pisz Pisz

Resp. Jesse

2010. okt. 21. 07:26
 3/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok azt hittem ezekre gondolsz elsőben motorral megy másodikban pedig ott a "egy néger bácsi is van a zenekarban" azt hittem azt Biggie-ra mondod :)

hát bocsi :D

2010. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!