Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz bejutni a Nagykőrösi...

Nehéz bejutni a Nagykőrösi Arany János gimnáziumba?(felvételi)

Figyelt kérdés
Nehéz bejutni?Mennyi pontot kell elérni?Ötös tanuló vagyok, ha a matek sikerül 30 pontra, és a magyar is 30 pontra, akkor bejuthatok?

2023. nov. 6. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a tavalyi ponthatárokat:

[link]


Általános és biosz-kémia tagozaton a megadott eredményekkel 80 pontod lenne, matek-infó tagozaton pedig 70.


Mivel az idei ponthatár minden tagozaton 50 pont körüli volt, így idén bőven elég volt ez a teljesítmény.

2023. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, de tanulni kell a későbbiekben.


A feltételezett pontjaid meg teljesen jók, szerintem esélyes lennél így bekerülni.

2023. nov. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nagyon könnyű, èn nagykőrösi vagyok, voltam is ott felvètelizni, a matek 28 pont a magyar 45 lett, bioszból mentem oda szóbelizni, ami viszonylag jól sikerült, ès 3. voltam a rangsorban, de vègül nem oda mentem, hanem egy kecskemèti suliba. De egyèbkènt mèg aki összesen 51 pontot ìrt (volt egy olyan làny) ő is simàn bekerült, ràadàsul a bioszba, ahova "àlìtólag " a legnehezebb bekerülni. Szóval nagyon-nagyon gyengèn kell teljesìtened, hogy ne vegyenek fel, de inkàbb a benmaradàs a nehèz, nem is nagyon a bejutàs, legalàbbis az odajàróktól ezt hallottam.De tèged ezekkel az eredmènyekkel simàn fölvesznek bàrmeik szakra. Sok sikert!
2023. nov. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!