Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy is van ez a pót ZH-val?

Hogy is van ez a pót ZH-val?

Figyelt kérdés
Földmérő mérnöknek tanulok, első éves diák vagyok. Szeretnék a következő félévben jó ösztöndíjat, és becsúszott egy kettes (igaz, töltelék tantárgyból), de szeretném kijavítani. Pót ZH-ra elmennék, de hallottam valami olyasmit is, hogy azt is beleszámítják az ösztöndíjba, hogy mennyi pótot írtál. Na de! Vajon ez csak azokra vonatkozik, akinek nem sikerült egy ZH és úgy pótolnak, vagy azokra is, akik csupán javítani akarnak? Nálatok hogy van ez?
2010. okt. 19. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
70%
Tanuld meg egyetemen a 2-es egy jó jegy. Nem érdemes javítani, mert ezekből szoktak lenni a hatalmas pofáraesések.
2010. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Normális tantárgyból nem is tenném, geometriából se vetemedtem rá arra, hogy a 3-ast kijavítsam...


Az a tantárgy, amit javítani szeretnék olyan, hogy a tanár is mondja ZH előtt mindig:

Aki felírja a nevét 2 pont, aki +1 lapot kér egy jegy levonás. Ő se veszi igazán komolyan, mert nem sok köze lesz a szakmánkhoz, tényleg csupán töltelék. Egy srác, akinek nem sikerült az első félév, és újra jelentkezett mesélte, hogy még pót ZH-ra is ugyanazokat a feladatlapokat osztotta ki, mint a normális ZH-ra. Azt is mondta, hogy pót-pót ZH-ra is dettó ugyanaz, csak nem igazán akart tanulni. Mindenesetre megvannak a ZH kérdések mindkét csoportból.

2010. okt. 19. 17:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!