Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimi? Van még időm, de...

Melyik gimi? Van még időm, de nem árt előre gondolkodni, szerintem.

Figyelt kérdés

Leövey Klára (Vendel utca)

Szinyei Merse Pál

Veres Pálné

MIG (Madách Imre Gimnázium)


2010. okt. 19. 11:55
 1/4 anonim válasza:
Huuuu ez vicces :) én ebböl a Leövey-t és a MIGet jelölöm meg :P de nekem az 1. számú a Kölcsey Ferenc - ide járok elökészitöre is, nagyon szimpi suli :) nekem a sorrendem a Kölcsey, MIG és Leövey :)
2010. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) még várom a válaszokat :D
2010. okt. 19. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
én veres pálné-t ajánlom :) szerintem elég jó a közösség, én most vagyok kilencedikes, és örülök hogy ide jöttem, nagyon szeretek ide járni:)) mindenki értelmes de mégse stréberekből áll a suli. leöveybe jár egy ismerősöm, ahogy meséli nekem annyira nem tetszik, pedig oda akartam volna járni. meg vpg nagyon jó helyen vna:)
2010. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mármint leöveybe is jelentkeztem,de meggondoltam magam.
2010. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!