Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudnék csinálni?

Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Van kettő tanárom, aki egyenesen utál azért, mert sokat hiányzok és azt hiszik, hogy csak lógok, és nem is vagyok beteg. Hiába mondom nekik, hogy beteg voltam, nem hiszik el, és csak beszólogatnak. Sulit nem akarok váltani, mert az osztályommal illetve a többi tanárral nincsen baj.


17/F


2023. okt. 12. 12:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve még az is rátesz egy lapáttal, hogy az egyik az a fizika tanárom, és emelt érettségit akarok majd tenni fizikából.
2023. okt. 12. 12:36
 2/2 anonim ***** válasza:
hát sajnos sokat nem tudsz vele tenni, esetleg az ofődnek szólni hogy az a tanár miket csinál.. én most vagyok 11.-es, tavaly sokat voltam kórházban és a tanárok nekem is mindig mondták hogy nem kellene színlelnem mrg stb. én elengedtem.
2023. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!