Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kik döntik el, hogy egy...

Kik döntik el, hogy egy bizonyos tantárgyból hány óra van?

Figyelt kérdés
Ez egységes az azonos típusú iskolákban vagy az iskola maga dönti el, változtathat ha akar?
2010. okt. 18. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az oktatási minsztérium hülye urai. Most pld kitalálták hogy az iskolákban minden nap egy testnevelés óra kellene.Az iskola ne mozgásra tanítson!
2010. okt. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első: Miért lenne hülyeség a tesióra? Ne zavarjon, hogy az emberek nem tudom hány %-a túlsúlyos, gerincferdüléses mg ki tudja mi baja van...

Én is utáltam a tesiórákat, de attól még hasznos.

2010. okt. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Miért lenne hülyeség a tesióra"


Mert aki mozogni akar annak a heti öt óra macskafingot se ér mert nem is egy óra egy óra. Kétségbeejtő a tudáshiány minden tantárgyból ezt még rontani ökörség. Ugyanis nem testnevelés fog tudást és szakmát adni nekik.

2010. okt. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ének tanárom meg arról beszél, hogy a logikát nagyon fejlesztené, ha mindennap lenne ének óra.

A matek tanárom azt, hogy minimum 3 matek kellene ehez az anyag mennyiséghez amit heti 2-ben tanulunk.

A tesi tanárom szeretné a mindennapi tesi órát.

Ez mégis hová férne be?

2010. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!