Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha már megvan a középfokú...

Ha már megvan a középfokú angol nyelvvizsgám, attól még leérettségizhetek jövőre újra angolból középszinten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre szeretnék főiskolára járni, GYED-en vagyok itthon a kisfiammal.

2008-ban érettségiztem, akkor az angol középszintű érettségim csak 80 %-os lett.

Azóta már letettem a középfokú nyelvvizsgát belőle és olyan munkakörben dolgoztam, ahol megerősödött a nyelvtudásom.

Ezért szeretnék újra érettségizni angolból, hogy több pontom legyen.

Megtehetem ezt középszinten, ha már van nyelvvizsgám?


Többletpontokat már nem tudok szerezni, mert van ugye a nyelvvizsgám, emelt szintű magyarom és a GYED miatt is kapok 50 pontot.

Viszont a régi érettségi eredményeimen csiszolhatok és az angolt választottam.


2010. okt. 17. 16:25
 1/2 splnd ***** válasza:
akárhányszor újraérettségizhetsz nyelvvizsgától függetlenül.
2010. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Ha megint szeretnél érettségizni, akkor csak emelt szintűt tehetsz, szintismétlés nincs. Vagyis a középszintű 80%- od megmarad és ha jobb lesz az emelt szint, akkor azt fogják nézni, ami neked pontokban jobb.
2010. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!