Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elkezdtem egy szakot az...

Elkezdtem egy szakot az egyetemen, de nem tudok beiratkozni, mert egy másik szakról, ahol passziváltam, önköltség tartozásom van, amit így nem kell befizetnem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik TO se válaszol, telefont nem veszik fel, 9-kor tárgyfelvétel... :(((
2023. aug. 31. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Fizesd be a tartozásodat.
2023. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Fizesd be.
2023. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a helyzeted. Nem írtad melyik egyetem(ek), de egyrészt amíg be sem vagy iratkozva, érthető hogy nem tudsz tárgyat felvenni az adott képzésen. (Beiratkozni gondolom nálatok is személyesen kell, ez mikor lesz? A tárgyfelvételi időszak megvár.) Másrészt, az egyetem felé fennálló tartozás esetén sem engednek tárgyat felvenni, szóval azt az önköltségtartozást is rendezned kell.
2023. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!