Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jár itt a Berzsenyi Dániel...

Ki jár itt a Berzsenyi Dániel Gimnáziumba Budapesten (13. ker)?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 13:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Én
2010. okt. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szuper :)! Szeretnék ide felvételizni, ugyanis 8.-os vagyok, szóval lenne pár kérdésem, megköszönném, ha válaszolnál. Először is: melyik tagozatra jársz? Itt mik a tapasztalataid? Kollégiumban laksz, ha igen, az milyen? Mennyire volt nehéz bekerülni, a felvételidhez képest hányadiknak vettek fel? És még ami neked eszedbe jut.
2010. okt. 17. 22:26
 3/12 anonim válasza:
Nincs kollégium
2010. nov. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ide járok. Egyik osztálytársam kollégiumban lakik, Kőbánya-Kispestnél található ez. Olasz tagozatra járok, rengeteg készüléssel első helyen vettek fel. Nagyon szeretem a sulit, nagyon jó a közösségi élet, rengeteg program van, amit mind diákok szerveznek. Az én tagozatomon a fél osztály olaszt és angolt (elsősorban olaszt), másik fele németet és angolt tanul. Én csak javasolni tudom. ;-)
2011. márc. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jaj, de jó, végre válaszolt valaki :)! holnap megyek szóbelizni biológia-kémiából és angolból, kémiában a pontszámok alapján nem vagyok a legeslegjobb (bár benne vagyok az első 15ben), angol-német tagozaton viszont igencsak viszem a prímet! találtam azóta kollégiumot, a berzsenyitől kb. 200 m-re van a pannónia kollégium :). mesélnél kicsit az iskoláról? a tagozatokról, vagyis osztályokról, melyik jó (általánosságban), melyik rossz és stb.? a felvételid milyen lett, mikor felvételiztél? (tehát milyennek számított?)
2011. márc. 4. 16:50
 6/12 anonim válasza:

Szia!

Én esküszöm nem élnék a suli nélkül! Nagyon nagyon szeretem!!! Matek tagozatos vagy de igazából abszolút humán lelkű! :) Gyere ide ez a legjobb hely!!! Sok szeretettel várunk! Hogy sikerült a szóbeli? Én ma bent voltam kísérgetni :)

2011. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
... akár még találkozhattunk is :)
2011. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy találkoztunk, ha esetleg erről dereng, el akartak kísérni a teremig, de azt mondtam, hogy á, kösz, nem kell, ismerem a terepet (mert tényleg voltam ott már 3szor), és meg is találtam :). Szóbeliztem ugyebár kémia-bioszból, az szerintem simán 50 pontos lesz, az angol talán 49 :). Nagyon jól sikerült! És tetszettek a tanárok is, a legjófejűbb a vöröshajú biosztanár volt (nem tudom, mi a neve), aki kicsit morcos volt, az meg egy rövid hajú magyartanárnő :). De nagyon aranyos és hangulatos volt minden :).
2011. márc. 5. 18:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy ilyeneket nem nagyon lehet tudni, hogy pl. osztályfőnök valószínűleg ki lesz, ugye :D? Tudom, hülye kérdés, de mégis :).
2011. márc. 7. 16:50
 10/12 A kérdező kommentje:
Naa, bárki is berzsenyis, szeptembertől bizony az iskolatársam lesz! 9. vagyok az ideiglenes listán :).
2011. márc. 10. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!