Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Művészetibe bárhogyan lehet...

Művészetibe bárhogyan lehet öltözködni?

Figyelt kérdés

A házirendben nem találtam semmi olyat ami a kinézethez kapcsolódik, akkor bárhogy lehet?

Én most arra gondolok ha pl látszik a dekoltázs akkor szólnak? Előző sulimba szóltak érte. Pécsi művészetiről van szó egyébként



2023. aug. 21. 16:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
A társadalmi normákat azért ott is be kell tartani. Senkit nem érdekel a piros haj, a rommá szakadt farmer, a 43 orrkarika, de ha kilóg a melled vagy a sejhajod, azért mindenhol szólni fognak.
2023. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
15%
1es: nem biztos.
2023. aug. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
20%

"ha pl látszik a dekoltázs akkor szólnak? Előző sulimba szóltak érte."

Mindenhol szólnak. Úgy nevezik: nevelés.

Ha azt hiszed, attól leszel nagyobb művész, ha kidobod a melleidet, hát nagyon tévedsz. Az a prostitúció iránya, nem a művészeté.

2023. aug. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
18%
Nem szólnak amúgy, dolgoztam ilyen iskolában. Nem írom ide hogy melyikben.
2023. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
13%

"Nem szólnak amúgy, dolgoztam ilyen iskolában."

Akkor neked kellett volna szólnod. Miért nem szóltál?

2023. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
18%
Mert nem volt hozzá jogom.
2023. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
51%
Szólásszabadság van. Akár takarítóként is hatással lehetsz rájuk pl. csak azzal, ahogy rájuk nézel. :)
2023. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
38%
Mondjuk nem tudom, hogy egy technikai dolgozónak mennyire lehet tudomása arról, hogy a tanárok mikor, miért, melyik gyerekre szólnak rá... Az, hogy nem a te füled hallatára szóltak, még nem jelenti azt, hogy nem szóltak.
2023. aug. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha szóltak volna, akkor nem öltözött volna minden második gyerek úgy ahogy a kérdésben meg van fogalmazva.
2023. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
25%
Elég sokukról lepereg (legalábbis akkor és ott), hogy mit szól a tanár meg mit nem, de azért némelyikre igenis lehet hatni. Meg ez olyan, hogy nem mindig van azonnali hatása annak, amit a tanár mond: lehet, hogy csak évek múlva áll majd össze nekik, hogy vajon miért is mondhatta azt, amit. És ezt tudják a tanárok, úgyhogy akkor is mondják azért a magukét (nem egyfolytában, de időnként, akkor, amikor úgy érzik, hogy na, talán most, talán ennek a történésnek kapcsán ha megint előveszem a témát, akkor közelebb jut az agyukhoz, hogy miről is van szó), ha tudják előre, hogy attól még a fél iskola ugyanúgy fog öltözni másnap is.
2023. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!