Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi idősen egyetemre jelentk...

Ennyi idősen egyetemre jelentkezni?

Figyelt kérdés
28 évesen nem késő jelentkezni egy 3.5 éves egyetemi képzésre? Munka mellett biztosan lesz abból 4, tehát minimum 32 éves leszek mire végzek.
2023. aug. 8. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 48 vagyok, és gondolkodom egy 3. diplomán. Miért ne? Ha érdekel? Leszel vagy 65-70 éves, mire elmehetsz nyugdíjba, az még az életed fele, simán érdemes képezni magadat.
2023. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most fejezem be az egyetemet, 49 vagyok. Szerinted?
2023. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Azt csinálsz az életeddel, amit akarsz. Senkit nem érdekel hány évesen végzel. De komolyan. (Írod, hogy dolgozol is, tehát nem fogja senki azt gondolni, hogy lazsáltál.) Plusz az életedből még van egy pár év (jó esetben), miért ne tanulhatnád azt, amit szeretnél?
2023. aug. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
46 vagyok, most kezdek új szakot.
2023. aug. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most 30 évesen megyek vissza az egyetemre szeptembertől, második diploma lesz úgyhogy szintén meló mellett. Eszembe se jutott hogy túl öreg lennék hozzá, csak szeretném másabb irányban folytatni a karrierem úgyhogy jelentkeztem most egy gazdasági képzésre.
2023. aug. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Én 122 vagyok és most végeztem az egyetemen. Szerinted?
2023. aug. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is 30 vagyok.Csak sajnos mindenhova kell az emelt .Igen néztem a listát de ott nem találtam .Szociális munkásra jelentkeznék de ott is kötelező.Magán tanárt keresek szociális ismeretből emelten felkészíteni de nem találok .
2023. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!