Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE-n mennyire számít a...

SZTE-n mennyire számít a külső? Idén kezdek ott de nem nagyon találok a weboldalon semmit színes hajról vagy tetoválásokról...

Figyelt kérdés

2023. júl. 29. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért nem találsz semmit, mert senkit nem érdekel. Kartól függően vannak többségben/kisebbségben a kékhajú septumos lányok.
2023. júl. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Már a Kádár-rendszerben se érdekelt senkit a (akkori nevén) JATE-n :) Nyilván a kinézet mutat valamit a személyiségből, emiatt nem minden kinézet vált ki pozitív előítéletet, de tolerálni igyekeznek egy elég széles spektrumot.
2023. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít elvileg. Vannak oktatók, akiknél ez befolyásoló tényező lehet még ha nem is mondják ki.
2023. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2023. júl. 31. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik karon kezdesz? Sajnos van fekete bárány a karok között ahol öltözködési előírást vezettek be.
2023. aug. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik karon kezdesz?


Tapasztalataim szerint BTK-sok, JGYPK-sok között van több színes hajú lány is (vagyis inkább többségében ott vannak), de persze más szakokon is vannak, akár orvosin vagy jogon is, szóval ne izgulj miatta.

2023. aug. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanár biztos lesz, aki megszólja, ha kiscsoportos óráid is lesznek. Ahol max. 20-30-an vagytok. De amúgy nincs ellene szabály hozva, vagy hasonló.
2023. aug. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Melyik karon van öltözködési előírás?
2023. aug. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én SZTE-s voltam és most jelentkeztem oda megint 😊 Nagyon vegyes a felhozatal szóval az emberek is nagyon elfogadók +rengeteg külföldi hallgató 2 éve úgy tudom 48 országból jöttek nekem volt egy Indiai szaktársam. Az egyetemet nem érdekli, hogy milyen a hajad…volt egy szaktársam lila hajjal is meg anno kékkel is xd
2023. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!