Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Két és fél hónap alatt sikerül...

Két és fél hónap alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén érettségiztem, de nem sikerültek nagyon jól, így októberben újrapróbálom.

Kémiával jól állok, azt tanfolyamon tanulom, viszont a biosszal kicsit bajban vagyok. A mostani érettségit inkább az órán való odafigyeléssel szerzett tudásommal írtam meg, nem gyakoroltam pluszban rá.. Így lett 38%. Októberben a célom inkább 70-85% közt lenne valahogy. Ha Bioszféráról tanulnék akkor sikerülhet októberig ennyi? Megvannak a Mozaikos könyvek is, de azt mondták, hogy azok nem elegek..

Tanult valaki erről az oldalról? Nektek hogy sikerült? Ha rendesen bevágom azokat a jegyzeteket, akkor sikerülhet?



2023. júl. 29. 19:24
 1/2 piranja ***** válasza:
100%
Nem tudom mi az a bioszféra, én még a régi mozaikos könyvekből tanultam. Két és fél hónap szerintem bőven elég. Gondolj bele az egyetemen nehezebb vizsgák lesznek és max egy hetet készülsz majd mindre vizsgaidőszakban. Csinálj jegyzetet, rövidíts, szedd ki a lényeget és menni fog. Van már egy alaptudásod, szerintem simán megcsinálod, ha kicsit rátanulsz.
2023. júl. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Bioszféra egy bioszos oldal, ahol kidolgozott jegyzetek vannak a követelményrendszer alapján.

Köszi a válaszod egyébként:) akkor van remény, hogy sikerülhet :D

2023. júl. 30. 12:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!