Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanító szakra járók dolgozhatn...

Tanító szakra járók dolgozhatnak mellette iskolában, ha még nincs meg a diplomájuk?

Figyelt kérdés
2023. júl. 27. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2023. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanárhiányos időkben? Simán.
2023. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg igen
2023. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó évesek simán, nálunk minden évben vannak pedasszisztensként, mikor diplomát kapnak, akkor kapnak tanítói státuszt. Sajnos mindig van üresedés, így van hova felvenni őket.

Elsőévest szerintem nem nagy valószínűséggel alkalmaznak, hiszen tulajdonképpen még abszolút 0 a belátása a szakmára. Másrészt viszont amekkora hiány fog fellépni a következő években, bármit el tudok képzelni.

26/N tanító

2023. júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én anno dolgozhattam, tanító szakon voltam angol műveltségi területtel. Az egyik általános iskola kért ki utolsó évben, ahol szülni ment az angoltanár.Egy csoporttársam pedig napközizett utolsó évben.
2023. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!